Всеукраїнський з’їзд катехитів у Києві

21 серпня 2016 року у Патріаршому Соборі відбувся Всеукраїнський з’їзд катехитів з нагоди 25- ліття відновлення катехитичного служіння в Україні.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Блаженніший Святослав. У своєму посланні Глава Української Греко-Католицької Церкви в особливий спосіб звернувся  словами митрополита Андрея до тих, хто здійснює катехитичне служіння: «Поможіть нам, священикам, поможіть мені, Вашому душпастиреві, розширити між людьми, а передовсім поміж молодими, знання святої віри, знання катехизму.

Це найліпший спосіб причинитися по своїх силах до душпастирської праці в церкві, це найкращий спосіб виконати самим ділом християнську любов ближнього, а тим покажете також і найкращу та найбільшу любов до свого народу».

Після Літургії, учасників з’їзду привітав Блаженніший Любомир Гузар, с. Люїза Цюпа, Заступник Голови Патріаршої катехитичної комісії та о. Андрій Стадницький, Голова катехитичної комісії КГВА. Владика Богдан Дзюрах звернувся до катехитів із доповіддю «Катехит – знаряддя Божого милосердя».

У цій знаменній події також взяли участь катехити з різних деканатів Одеського екзархату.

Дякуємо Богу за цей день та за отриману духовну наснагу до ще ревнішого катехитичного служіння у новому навчальному році.

 

Катехитична комісія Одеського екзархату

{gallery}stories/22.08.16{/gallery}