Храмове свято у м. Первомайську

19 серпня, коли Церква святкує празник Переображення Господнього, вірні Української Греко-Католицької Церкви м. Первомайська, Миколаївської обл., відзначали своє храмове свято. 

Для парафіян цей день був особливим.  Екзарх Одеський та адміністратор Кримський, Преосвященніший владика Михаїл (Бубній) ЧНІ, вперше відвідав парафію і очолив Архієрейську Божественну Літургію у новозбудованому храмі.

Правлячого Архиєрея з хлібом та сіллю, а також із  віршованими привітаннями зустрічали діти та вірні храму, разом з парохом о. Віктором Давидюком та священиками Миколаївського деканату: о. Романом Балитою, о. Романом Монтецьким, о. Миколою Боднарем та о. Ігорем Вороною.

Святкове богослужіння супроводжувалося молитвами-прошеннями за мир та спокій в Україні, благо, добробут та процвітання, за все місто, за кожного присутнього в святому храмі, за сім’ї та родини.

Божественна Літургія завершилася традиційним «многоліттям» і духовним гімном «Боже, Великий, Єдиний…», а відтак о. Віктор подякував Преосвященнішому Владиці за пасторальну візитацію парафії побажавши доброї, плідної та Богом благословенної праці у розвитку Одеського та Кримського екзархатів. В свою чергу владика Михаїл усім присутнім уділив Архиєрейське благословення.

На завершення священнослужителі і парафіяни вийшли на церковне подвір’я де відбувся чин освячення води й благословення першоплодів.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

Матеріали: о. Ігор Ворона

{gallery}stories/21.08.16{/gallery}