Свято Переображення Господнього у Затоці

На запрошення директора відпочинкового комплексу «Надзбруччя» І.І. Панця, канцлер Одеського екзархату о. д-р Микола Слободян разом з о. Сергієм Ліщинським, капеланом з м. Чорткова, помолилися Божественну Літургію та освятили первоплоди для господарів та гостей бази.

База «Надзбруччя» на одеських теренах є своєрідним острівцем західної України, бо більше частина відпочиваючих приїжджають сюди з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. Запросити священика, як ділився у розмові директор комплексу, його просили саме гості бази, бо люди звикли, що на Спаса Господнього вони повинні бути в храмі, освятити плоди, а на цих теренах греко-католицька Церква нажаль не має поки що достатньо храмів та священиків, щоб забезпечити духовні потреби своїх вірних. У планах Івана Івановича є побудувати на території комплексу храм, щоб відпочиваючі могли покращувати не тільки своє фізичне здоров’я, а й духовне.

Многоліттям для господарів бази та гостей завершилося святкове Богослужіння де священики побажали директору, щоб Господь поблагословив його добрі плани, та як найбільший будівничий, допоміг у їх реалізації.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/19.08.16{/gallery}