У Кримському екзархаті відбулися збори священнослужителів

У середу 17 серпня 2016 року в м.Керч у храмі св.Володимира і Ольги відбулися збори духовенства.

На збори прибули всі священики, які на сьогоднішній день служать в Криму- о. Богдан Костецький з м. Євпаторії, о. Олексій Горобець-Долматов, ЧСВВ з м. Севастополя, о. Григорій Палига, ЧНІ з м.Ялти та о. Роман Боруцький з м.Керч.

Збори розочалися з св.Літургії, яку очолив декан Кримський, Місіонер Божого Милосердя, настоятель Святопокровського храму міста Євпаторія протоієрей Богдан Костецький. У своєму слові отець Богдан передав усім присутнім вітання та архієрейське благословення адміністратора Кримського Преосвященного владики Михаїла Бубнія. Виражаючи вдячність усім отцям за нелегке служіння в Криму священик наголосив, що наше завдання як пастирів – захищати і підтримувати свою паству,згуртовувати її і вести до спасіння,особливо тепер у непрості часи випробовувань. «І ми маємо для цього силу, бо проповідуємо не себе,а лише Христа і Його Волю» – сказав отець Богдан.

Після завершення Богослужіння в церковній світлиці у невимушеній братерській атмосфері відбулася бесіда-діалог присутніх співбратів. Отець декан ознайомив душпастирів з останніми декретами та розпорядженнями правлячого архієрея та інструкціями екзархальної курії. Відтак кожний з священиків мав можливість задати хвилююче його питання і спільно шукати шляхи його вирішення.

Молитвою та закликом до миру, любові і братерської єдності закінчилися екзархальні збори в Криму.

 

Прес-служба Кримського екзархату УГКЦ

Стефанія Дробіняк, Крим

{gallery}stories/18.08.16{/gallery}