“Веселі канікули з Богом” в Херсонському деканаті

За ініціативи та з благословення Преосвященнішого Владики Михаїла (Бубнія) на парафіях Різдва Пресвятої Богородиці  в смт. Зеленівка, Різдва Христового у с. Чорнобаївка, Різдва Пресвятої Богородиці в с. Зміївка, та муч. Маковейських у м. Бериславі, з 7 по 12 серпня 2016 р. відбулися  «Веселі канікули з Богом».

Їх провели Львівська Провінція Редемптористів на чолі з о. Василем Ліницею та з командою аніматорів. Це було справжнє свято радості і веселощів, цікавого та здорового відпочинку й  духовності.

Кожен день розпочинався Святою Літургією, короткою наукою священика на різні євангельські теми, а також катехитичними повчаннями. “Бог наш Тато” – головна тема християнського табору. Аніматори своїми глибокими і водночас доступними для дітей заняттями допомагали зрозуміти суть, чому Бог є нашим Татом. Табір супроводжувався піснями, бансами та веселими іграми. Останній день табору закінчився великою грою та солодким столом для учасників.

Хочеться щиро подякувати всім організаторам цього прекрасного свята, особливо Львівській провінції Редемптористів, керівнику групи о. Василю Ліниці та команді аніматорів.

Віримо, що після цих чудових «Канікул з Богом» Христос буде з нашими дітьми постійно і надихатиме їх на добрі справи, гідне християнське життя. 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: Макар Марія

{gallery}stories/16.08.16{/gallery}