У м. Балті та у с. Гребине вперше провели “Веселі канікули з Богом”

З 8-12 серпня, на парафіях у м. Балта та у с. Гербине за ініціативи настоятеля даних парафій о. Андрія Сирка та за допомогою семінаристів Львівської Духовної Семінарії Святого Духа братів Андрія Кічури та Віталія Горіна було вперше проведено дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом».

У таборі взяло участь близько 45 дітей. Щоденно діти починали день з Божественної Літургії, цікавою особливістю якої було те, що дітвора спільно з семінаристами супроводжували співом Святу Літургію.  Програма табору зацікавила дітей своєю різноманітністю, адже продовженням дня слугували катехизації, запальні танці, банси, веселі ігри,  цікаві майстер-класи, де дітвора могла проявити свої таланти та просто весело провести час. Під час одного з майстер-класів діти власноруч виготовили великий банер для того, щоб привернути увагу до табору та до відпочинку, відпочинку з Богом.

Щоб табір пройшов жвавіше і запальніше парафіяни різного віку, включаючи молодь і людей похилого віку, згуртувались і всіма своїми силами допомогли організаторам табору, а саме: забезпечували дітвору смачними обідами, інвентарем для ігор, майстер-класів та  просто створювали затишну атмосферу для дітей. Варте уваги й те, що і самі парафіяни мали змогу проявити свої таланти і розвивати їх у дітей.

Табір завершився, а безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень залишилися для дітей та дорослих надовго. На згадку про цей чудово проведений  час з Богом та парафіяльною спільнотою, діти та дорослі  отримали пам’ятку з табору на якій були розміщені фотографії з найцікавішими моментами табору та побажаннями від о. Андрія і братів-семінаристів.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: Андрій Кічура

{gallery}stories/15.08.16{/gallery}