З нагоди Року Божого милосердя у м. Скадовську провели місії

З нагоди Надзвичайного Ювілейного Року Божого Милосердя, при парафії Святого великомученика Юрія у м. Скадовську, на початку серпня 2016 р.Б., провели місії на тему «Боже Милосердя».

На запрошення адміністратора громади о. Володимира Цяпки, слово Боже проголошував ієромонах Леонід Григоренко ЧНІ.

В часі недільної Божественної Літургії була виголошена наука, під час якої о. Леонід наголосив, що гаслом цього Святого Ювілейного року є слова «Милосердні як Отець», які поєднуються із закликом Господа Ісуса Христа до своїх учнів: «Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний» (Лк. 6, 36). Особливу увагу проповідник звернув на правдиве покаяння, боротьбу зі спокусами, пристрастями, гріхами, на вмінні уникати зла, гордині, агресивності і необхідності наповняти себе любов`ю, покаянням і милосердям. 

Протягом духовної віднови прихожани мали змогу приступити до Святої Тайни Сповіді та Причастя.

Отець Леонід подарував ікону Божого Милосердя, яку було освячено наприкінці Літургії.

На завершення о. Володимир разом з усіма вірними висловив щиру подяку отцеві-місіонареві за реколекційні науки, за спільну молитву та можливість глибше пізнати Боже Милосердя. о. Леонід уділив всім присутнім повний відпуст з нагоди Ювілейного Року Божого Милосердя, після чого окропив усіх свяченою водою. На згадку Святої Місії усім присутнім було подаровано образочки і молитовники.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: о. Володимир Цяпка

{gallery}stories/10.08.16{/gallery}