У місті Чорноморську відбулося урочисте святкування храмового празнику

31 липня на парафії Святого Пророка Іллі у місті Чорноморську, Одеської області відбулося урочисте святкування храмового празнику.

Напередодні свята на парафії пройшли реколекції, які проводив о.Венедикт Деркач, ЧСВВ, із парафії Преображення Господнього, що у м. Чорткові, Бучацької єпархії УГКЦ. Тема реколекцій була: “Свята Тайна Сповіді – як джерело Божої любові і прощення для людини“. На завершення реколекцій та напередодні празника, ієромонах Венедикт освятив іконостас, який було придбано завдяки місцевим жертводавцям.

З благословення Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), Екзарха Одеського, у неділю відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив генеральний вікарій Одеського екзархату всесвітліший о. д-р Андрій Танасійчук. Св. Літургію разом з парохом о. Романом співслужили, о. Євген з храму Рівноапостольної княгині Ольги, що у м. Біла Церква, о. Віталій духівник Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та сотрудник храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у м. Ірпінь.

Таїнство Сповіді вірним храму та гостям уділяв о. Юрій Кашуба, парох парафії Преображення Господнього у смт. Іванівка, Одеської області.

Після Св. Літургії парох храму, о. Роман, молитвою до Пресвятої Богородиці, благословив братство Матері Божої Неустанної Помочі, ревнителькою якого обрано пані Любу Ксенчак. Для нового братства було також освячено ікону Матері Божої Неустанної Помочі.

На завершення празничного богослужіння, о. Андрій роздав усім присутнім медальйони Святої Ріти – опікунки у важких обставинах життя, а на церковному подвір’ї було освячено воду. Закінчилося врочисте святкування спільною трапезою.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

Матеріали: Віктор Томин

{gallery}stories/01.08.16{/gallery}