Християнський дитячий табір у с. Зміївка Херсонського деканату

У місяці липні проходив християнський табір для дітей у с. Зміївка Херсонського деканату.

«Милосердні, як Отець» – так називався цьогорічний дитячий табір, в якому взяли участь діти з парафії Різдва Пресвятої Богородиці, УГКЦ, а також з Лютеранської церкви та парафії УПЦКП. Табір було проведено на базі відпочинку «Славутич» м. Таврійськ. Усіх дітей разом із волонтерами було 61 учасник. Організатором табору виступив о. Василь Барчук, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці, УГКЦ с. Зміївка.

Діти мали нагоду активно відпочити, адже все відбувалося в ігровій формі, оскільки сестри Воплоченого Слова і семінаристи із Львівської Духовної Семінарії організували багато змагань, майстер-класів, цікавих ігор, конкурсів та концертів, занять з рукоділля на яких діти мали можливість виробити ті чи інші речі або прикраси своїми руками. А також учасники табору мала змогу духовно збагатитися, щоденно беручи участь у Святій Літургії, діти приступали до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Важливий час, коли наше життя єднається з Богом ‒ це час молитви. У християнському таборі це є особливим моментом, адже саме цей духовний аспект відрізняє християнський табір від звичайного відпочинку. “Молитися не можна забагато, молитви ніколи не може бути достатньо, ми завжди і в усьому, на кожному місці потребуємо звертатися у молитві до Всевишнього Бога, Творця неба і землі”.

Кожен день табору був присвячений розгляду різних духовних тем, які розкривалися у коротеньких науках і проповідях отця та сестер, які намагалися передати дітям, як важливо вірити у Милосердя Боже і жити ним у повсякденному житті. Діти могли показати старшому поколінню єдність між церквами, злагоду і любов.

Найбільшою подякою для організаторів заходу були веселий сміх, дитячий галас, очі сповнені довіри які слугували щоденним стимулом і переконанням для провідників і організаторів, що їхнє служіння є плідним. Тож цей табір створив для усіх його учасників та організаторів умови, де можна було відчути на собі дотик Божого Милосердя.

Літній табір допомагає творити справжню християнську родину, в якій панує дух молитви, співпереживання, терпимості до ближнього, прощення, радості та любові, адже саме на таких засадах і має відбуватися християнське виховання дітей і нехай допоможе нам у цьому Господь.

Дякуємо усім, хто подарував дітям таку прекрасну нагоду відпочити та провести час із Богом.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: о. Василь Барчук

{gallery}stories/21.07.16{/gallery}