Діти з Мар’їнки таборували у м. Южному

17 липня 2016 р. в м. Южному Одеської області закінчився двотижневий оздоровчо-відпочинковий табір для дітей різного віку з м. Мар’їнки Донецької області.

Молоді гості, окрім різного відпочинкового та виховничого характеру табору, могли отримати також і духовну опіку, до якої активно долучилась місцева українська греко-католицька парафія святих первоверховних апостолів Петра і Павла в м. Южному.

Відповідальними особами за духовну частину табору були о. Петро Маковецький, сотрудник місцевої парафії та Іван Жуган, семінарист-богослов Одеського екзархату УГКЦ, який навчається та проходить формацію у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ.

Участь у дитячому таборі взяли 35 дітей, відбувався він на базі місцевого навчально-виховного комплексу ім. В. М. Чорновола. Проходив табір під керівництвом директора школи п. Тараса Прокопечко та п. Олесі Чайківської, заступника директора з навчально-виховної роботи та за активної участі команди волонтерів, яка складалась з учнів цієї школи.

Необхідно зазначити, що вже довший час існує тісна та довготривала взаємна співпраця між цим державним виховним коплексом та парафією УГКЦ.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ