Владика Михайло (Бубній) відвідав благодійну літню школу англійської мови в Заздрості

16 липня 2016 року владика Михайло (Бубній), Екзарх Одесько-Кримський, відвідав благодійну літню школу англійської мови в Заздрості.

Владику урочисто вітали семінаристи Київської Трьохсвятительської вищої духовної семінарії. Відтак разом з учасниками школи владика молився св. Вервицю англійською мовою та уділив архиєрейське благословення всім присутнім. Під час візиту він зустрівся з директором школи Іриною Іванкович, парохом парафії Перенесення мощів св. Миколая в м. Барі, що в м. Тернопіль, та парохом парафії Воздвиження Чесного Хреста в с. Заздрість о. Андрієм Козаком, який відслужив для молоді Божественну Літургію англійською мовою.

Як повідомлялося раніше, від 3 липня на базі Музейно-меморіального комплексу імені Патріарха Йосифа у Заздрості триває друга благодійна літня школа англійської мови під патронатом Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» США. Протягом трьох тижнів діти-сироти, біженці з АТО та семінаристи вивчають мову в інтенсивному режимі. Навчання ведуть викладачі зі США. Загалом у школі навчаються 22 юнаків та дівчат (із них – 8 семінаристів) з Тернопільської, Львівської, Житомирської, Черкаської, Донецької та Івано-Франківської областей.

 

За матеріалами: Департаменту інформації УГКЦ