Нова сторінка діяльності парафії УГКЦ в м. Южноукраїнську

17 липня 2016 року в м. Южноукраїнську, Миколаївської обл., парафіяни храму Всіх Святих українського народу переживали одразу дві радісні події: святкування храмового празника та започаткування місійного служіння сестер Згромадження Св. Йосифа.

Святкування розпочалося в суботу Великою вечірнею, яку співали сестри-монахині, після якої відбулася панахида за героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

В день празника, після святкової Утрені, розпочалась урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. д-р Андрій Танасійчук, протосинкел Одеського екзархату­ УГКЦ у співслужінні із священиками Миколаївського деканату: о. Романом Балитою – протопресвітерем, парохом смт. Врадіївка, о. Ігорем Вороною, адміністратором парафії у м. Южноукраїнську, прот. Віктором Давидюком, парохом у м. Первомайську, прот. Тарасом Павлюсом, парохом у м. Миколаїві, о. Романом Монтецьким, адміністратором парафії с. Агафіївка, Любашівський р-н, о. Миколою Боднарем, сотрудником в с. Полтавка, Первомайський р-н та о. Андрієм Сирко, адміністратором парафії у м. Балті.

У своєму духовному слові о. Андрій наголосив, що правдиве щастя людина не залежить від того, що вона має чи яке становище займає у суспільстві, а виключно від її тісної єдності з Богом. Проповідник звернув увагу на те, що навіть одна особа у сім’ї своєю вірою та молитвою може захистити родину від зла та випросити для усіх Боже заступництво та милосердя, але це можливо лишень коли є постійність і витривалість у духовному житті.

Після Божественної Літургії настоятель храму о. Ігор Ворона подякував усім присутнім за спільну молитву та вручив жертводавцям храму грамоти-подяки від Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), Правлячого Архієрея Одеського екзархату та адміністратора Кримського екзархату. На завершення Головна Настоятелька Згромадження сестер Св. Йосифа с. Єлисавета Бігун привітала зібрану святкову громаду та благословила сестер Ярославу Гасій та Татіяну Божик на місійне служіння в м. Южноукраїнську.

На завершення, усі священнослужителі та парафіяни вийшли на церковне подвір’я, де відбувся чин освячення води та нових світильників, а опісля – мирування людей. 

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/18.07.16{/gallery}