Празник святих верховних апостолів Петра і Павла у м. Мелітополі

Цьогорічний празник святих верховних апостолів Петра і Павла преосвященний Владика Михаїл (Бубній), молився архієрейську Божественну Літургію у м. Мелітополі. Прибув Екзарх на запрошення о. мітрата Петра Криницького, котрий окрім іменин святкував також свій 60-ти літній ювілей. Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні численних священиків, возвеличили хористи з Києва, а прислуговували Кир Михаїлу семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної Семінарії.

У своїй проповіді Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський, на прикладі святих верховних апостолів Петра і Павла, наголосив на місії кожного охрещеного проповідувати Слово Боже, на готовності пожертвувати для Христа своє життя, на дивний промисел Божого Провидіння, яке зробило з гонителя та переслідувача Церкви Христової, Савла, найбільшого її проповідника і мученика за віру – Св. ап. Павла.

На адресу ювіляра лунали численні привітання від парафіян теперішніх і колишніх, які подолали не одну сотню кілометрів, щоб висловити слова вдячності за ревне та самовіддане служіння о. Петра. Від міської влади м. Мелітополя була зачитана привітальна листівка. За прикладне та невтомне служіння на східних теренах України, Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, відзначив о. міт. Петра грамотою. Екзарх Одеський в свою чергу нагородив ювіляра грамотою з нагоди його 60-ти ліття та іменин, яку зачитав канцлер о. д-р Микола Слободян, так як о. Петро заснував також дві парафії на території Одеського екзархату у Нижніх Сірогозах і Верхніх Торгаях.

Численні многаліття лунали для о. Петра, а десятки букетів квітів, що принесли вдячні парафіяни за багатолітню душпастирську невтомну працю, о. мітрат поставив до ікони Пресвятої Богородиці, до якої має велику набожність у своєму житті. Свято продовжилося концертною програмою та візитом правлячого екзарха Владики Степана (Менька), який нагородив о. Петра грамотою.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/13.07.16{/gallery}