Храмове свято в м. Южному

12 липня відбулося храмове свято на парафії свв. апп. Петра і Павла у м. Южному, Одеської області.

В урочистостях взяли участь 10 священиків та чимала кількість вірян. Святкову Божественну Літургію очолив протосинкел Одеського екзархату о. д-р Андрій Танасійчук. Йому співслужили: о. Микола Сулима – віце-канцлер патріаршої курії УГКЦ, о. Святослав Кирик – протопресвітер Одеський, о. Василь Колодчин – настоятель храму, о. Петро Маковецький – сотрудник парафії, о. Олександр Смеречинський, о. Роман Сиротич – директор БФ Карітас Київ, та ще два священики із Мукачівської єпархії. Також на Літургії був присутній о. Микола Віщун – настоятель Свято-Покровського храму Київського Патріархату м. Южного.

У своїй проповіді о. Андрій Танасійчук дуже вдало і чітко зумів розкрити різні моделі служіння Богові на прикладі святих апостолів Петра і Павла, провівши паралель із сучасним апостольством, до якого покликаний кожний християнин.

По закінченні богослужіння відбулося привітання гостей та вираження подяки Преосвященному Владиці Михаїлу (Бубнію), Правлячому Архієрею та іншим жертводавцям за їхню постійну молитовну та матеріальну підтримку у побудові храму в м. Южному. Невід’ємною частиною свята було також освячення води та окроплення нею вірних. Наприкінці усі присутні скоштували  смачний обід, який приготували парафіяни з нагоди храмового свята.

 

Прес-служба Одеського екзархату

Матеріали: о. Петро Маковецький