Парафіяльний празник в Кіровограді

7 липня парафія Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ святкувала свій парафіяльний празник. Зранку у маленькому дерев’яному храмі, який був освячений 21 грудня 2008 р. Преосвященним Владикою Василем (Івасюком), першим Правлячим Архиєреєм Одесько-Кримського екзархату на честь ікони Матері Божої Неустанної Помочі, священики, сестри-монахині та вірні парафії розпочали молитовні торжества. Під час утрені, вірні могли приступи до святого Таїнства покаяння, а відтак на Божественній Літургії — до святого Причастя.

Від імені Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), богослужіння очолив Всесвітліший о. д-р Андрій Танасійчук, протосинкел Одеського екзархату, який під час проповіді передав вірним сердечні вітання від їхнього Архиєрея – Владики Михаїла.

Крім того, заохотив, щоб кожний християнин незалежно від власного місця перебування та різних життєвих обставин, старався не тільки знати багато речей про Бога, але щоб вони його провадили до пізнання вже самого Господа, що тим самим допоможе їм виконувати пророчу місію в сучасному світі.

Божественну Літургію також співслужили о. Іван Третяк, парох місцевої парафії та протопресвітер Кіровоградський, о. Миколай Боднар, священнослужитель с. Полтавки, Миколаївської області, о. Іван Проць, адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Знам’янки, о. Ярослав Волосецький, адміністратор парафії Преображення Господнього с. Червоновершка, Компаніївського району та о. Віталій Підгородецький, вікарій місцевої римо-католицької парафії Св. Духа.

Після Святої Літургії парафіяльна громада привітала свого пароха о. Івана Третяка з його іменинами, який від 15 жовтня 2006 р. неустанно працює над її розвитком. Парафіяни, сестри-монахині та діти подякувала своєму настоятелеві за його працю та служіння на парафії. В свою чергу парох, дякуючи всім присутнім за спільну молитву в цей особливий день для парафії, висловив надію, що вже наступний парафіяльний празник буде святкуватись в новозбудованому храмі для побудови якого 16 червня 2008 р. Кіровоградська міська рада виділила земельну ділянку.

Після многоліття церковній ієрархії, жертводавцям, іменинникам, українському війську та народові, перед св. Хрестом, що на подвір’ї храму, який вісім років тому поблагословив Блаженніший Любомир (Гузар), відбулось освячення води та окроплення нею усіх парафіян та гостей свята.

Через те, що свято парафії припало в робочий день, ввечері служилась ще одна святкова Божествення Літургія, в якій також взяв участь і отець Іван Ментинський, сотрудник цієї парафії та частина вірних, які через працю не змогли взяти участь у ранковому святкуванні.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/07.07.16{/gallery}