Літній табір для дітей на Знам’янщині

… Сяйвом сонця все залито,

В  нас  гостює справжнє літо

Кольорове та яскраве,

Запашне, смішне, цікаве!

(О. Роговенко)

Літо… Як довго чекає кожна дитина цю пору року. І ось закінчилось навчання, почалися одноманітні будні… Проте головним завданням для малечі – прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій.

З нагоди Року Божого Милосердя в УГКЦ, при парафії Святого Володимира Великого с. Водимирівка Кіровоградської області з 27 червня —1 липня 2016р. Б., відбувся літній табір для дітей на тему: «Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний».

Основні завдання табору – навчити дітей милосердя, прощення; опанувати щось нове, проявляти несподівані здібності і таланти, знайти собі друга, вчитися колективної роботи; виховувати почуття любові та співчуття, солідарності, вдячності та уважності.

Тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, ігри, пісні, танці, майстер-класи, малювання, перегляд навчального відео, ярмарки, спортивні ігри тощо.

Як зауважив о. Іван Проць, який організував і духовно опікувався табором, така форма відпочинку сприяє, в першу чергу, духовному зростанню юних відпочиваючих. У роботі о. Івану також допомагали семінарист Львівської Духовної семінарії брат Мар’ян та Мар’яна – член організації Українська Молодь Христова, м. Львів.

Кожен день у таборі розпочинався і закінчувався молитвою, та проходив цікаво і весело. Діти отримали велике позитивне враження на все літо. Учасниками табору було 20 дітей віком 10-15 років. Для відмінного відпочинку було вирішено розмістити наметове містечко біля озера на природі. Але із-за погодних через кілька днів прийшлося змінити  місце розташування у центр села Володимирівка біля каплиці. Проте ні погодні умови, ні зміна розташування не зіпсували дітям  забав, настрою, хороших вражень.

У гостях вихованців табору побували голова Володимирівської сільської ради Грібеннікова Л.О., яка привітала дітей з Днем Конституції і подарувала соки та солодощі та голова БФ «Щедрі серця» Кіреєва-Литвин Н.Ю., провела з учасниками табору вікторину та брейн-ринг і вручила дітям призи.

Відвідали вихованців і журналісти О. Войчишина, О.Полякова та Н. Ходусенко. Вони провели з дітьми майстер-класи та ігри і подарували подарунки.

Особливу подяку о. Іван та діти висловили кухарці табору Скосарь Л. І. та Іванову О.В., який допомагав у господарській частині.

Підсумком роботи стало урочисте закриття, а під час солодкого столу діти згадували найцікавіші моменти з життя табору.

І на завершення парох усіх поблагословив і сказав: «Дякую батькам за довіру свого найціннішого скарбу – дітей; усім, хто брав участь у підготовці та проведенні табору. Нехай ці дні будуть на славу Божу та дітям на радість».

 

 

Прес-служба Одеського екзархату

Матеріали: Оксана Проць

{gallery}stories/04.07.16{/gallery}