В Миколаєві відбувся “Веселий відпочинок з Богом”

З 6 до 10 червня, в м. Миколаєві, вперше відбувся міжконфесійний дитячий “Веселий відпочинок з Богом”. Табір відбувся за ініціативи та зусиллями о. д-р міт. Романа Мірчука, при активній допомозі о. Віталія Марценюка, голови Молодіжної Комісії Київської Архієпархії.

Табір проходив під назвою “На крилах Милосердя” у якому прийняли участь 40 наймолодших парафіян миколаївських церков: Покрови Пресвятої Богородиці, УГКЦ – парох о. Тарас Павлюс; св. Пантелеймона, УАПЦо – наст. о. Іван Лещик; св. Йосифа, РКЦ – наст. о. Олександр Репін та Спаса Нерукотворного, ЧПЦ – наст. о. Сергій Павелко.

Щоденно, від 9-ої до 16-ої години, подвір’я римо-католицької церкви св. Йосифа наповнялося веселими голосами дітей віком від 6 до 14 років. День розпочинався Молебнем до Пресвятої Богородиці, після чого вихователі-аніматори з Києва, Фастова і Дніпра (бр. Ярослав, бр. Олег з КДТС,  Христина, Іван та Володимир) проводили з дітьми різноманітну щоденну програму, до якої входили банси (танці з рухами), спортивні ігри, духовні бесіди на тему Божого Милосердя, ручні роботи, спів, змагання та інше. В обід таборовики смачно поїдали перекуски, які готували жінки з парафій Покрови Пресвятої Богородиці та св. Пантелеймона. Денний розпорядок закінчувався спільною молитвою та іскоркою любови. Двічі відбувалися змагання між командами “Діти Богородиці” та “Божий Дар” в дитячому парку “Казка,” а в день свята Вознесіння Господнього, після відправ, учасники табору поїхали до одного з найкращих звіринців в Україні – Миколаївського зоопарку. В останній день, дітвора писали листи до наших воїнів на фронті та влаштували “Виступ талантів”. Зі смутком прийшлося закінчувати табір та роз’їжджатися по домівках, прощаючись з новими друзями.

“Веселий відпочинок з Богом” ще раз засвідчив, що корисним є влаштовувати такі спільні табори, адже при добрій волі, діти різних конфесій, можуть дружно таборувати і поглиблювати своє знання про Бога. Велика заслуга за успіх заходу в Миколаєві належить молодим вихователем, які своїми зусиллями та щирим серцем віддались Божій справі. Мати одного з учасників табору сказала: «Різні бувають дитячі літні табори, але найкращі – це ті, які організовують греко-католики».

Учасники заходу висловлюють щиру подяку З’єднаному Українсько-Американському Допомоговому Комітетові з Філядельфії, США, який покрив всі витрати цьоголітнього табору.

 

Матеріали: Володимир Литвинчук

{gallery}stories/25.06.16{/gallery}