Реколекції для священичих родин Одеського та Кримського екзархатів

З волі Божої та за благословенням Преосвященного Владики Михаїла, Екзарха Одеського та Адміністратора Кримського екзархатів УГКЦ, у м. Коблево з 13-16 червня відбулися реколекції для священиків та їхніх родин. Учасники реколекцій здійснили духовну мандрівку під проводом ієрм. Корнилія Яремака, ЧСВВ.

Упродовж трьох днів священнослужителі черпаючи із молитви, Святих Тайн та слова отця-реколектанта,  духовного відновлювалися у своєму покликанні: служити Богові та людям. «Декада місійності є доброю порою для діяння Духа Святого, тому ми маємо можливість духовно збагатитися та згуртуватися у велику християнську родину, південної України» – заохотив Преосвященний Владика.

Розпочалися духовні віднови молитвою Вечірні, після якої о. Корнилій виголосив першу вступну науку. Наступного дня, по завершенні Архієрейської Божественної Літургії, було зачитано декрет про призначення о. д-ра Андрія Танасійчука протосинкелом для Одеського та Кримського екзархатів. Владика Михаїл звернувся до новопризначеного протосинкела із вітальними словами, побажавши наснаги та ревної праці у повіреному уряді.

Отець-проповідник у своїх науках акцентував на тематиці Божого милосердя, а також на основі Святого Письма, крок за крoком намагався донести до слухачів безмежну Божу любов, Його велике милосердя до людей та необхідність непохитної віри. На прикладі Авраама та Мойсея, реколектант показав їхню глибоку віру у Бога та вірність Його слову на протязі багатьох років. «Віра людини у Бога  – це не є стала величина, повірив і на все життя» – зазначив о. Корнилій.

На завершення проповідник помолився молебен до Христа Чоловіколюбця, окропив всіх присутніх свяченою водою та уділив повний відпуст з нагоди реколекцій.

Отець протосинкел, від імені всього духовенства Одеського та Кримського екзархатів УГКЦ, подякував реколектанту за Боже слово.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/16.06.16{/gallery}