Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя в Одесі

Сьогодні є найщасливіший день в житті,

Бо Сам Господь замешкав у моїй душі,

Прийшов у моє серденько маленьке,

І просить, щоб я став святеньким.

 

У неділю 22  травня 2016 року у храмі святого апостола Андрія Первозваного в м. Одесі, відбулося свято Першої Сповіді та урочистого Святого Причастя.

Діти вперше у святій Сповіді пригорнулися до нашого люблячого, милосердного Небесного Отця. Вони зробили перші кроки в дорослому житті християнина. У Таїнстві відбувається безпосередня, реальна зустріч дитини з Богом, де Господь — знавець їхніх дитячих сердець, прощає щиро розкаяні гріхи.

З найменшого віку батьки виховують у дітях відповідальність за свої вчинки, навчають їх не боятися визнавати помилки. Приходить момент, коли дитина вже усвідомлює різницю між добром і злом, правдою та неправдою. І тоді настає час, коли батьки ведуть дітей до недільної школи, щоб приготувати їх до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя. Підготовка до Тайни Покаяння – це своєрідне навчання дитини відповідальності перед Богом – нашим Небесним Батьком. Перед першою сповіддю діти проходять науку, вивчають катехизм, правди віри, у яких йдеться про те, яким має бути християнин. 

В знак подяки за отримані ласки діти поклали лілії до стіп Пресвятої Богородиці, розповіли віршики та заспівали для всіх пісню. о. Ігор Тарас прочитав з дітьми подячну молитву, вручив їм пам’ятки про цю надзвичайну подію та подаруночки. Після того, разом з іншими дітьми відбулося солодке частування. 

Щиро вітаємо всіх батьків та дітей!

 

Матеріали: Сестри чернечої родини Воплоченого Слова

 

{gallery}stories/22.05.16{/gallery}