Папа побажав дітям з України миру та спокійного майбутнього

Загальна аудієнція Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані була особливою – на ній були присутні не тільки численні українські паломники, але й 80-ка дітей, учасників міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі!”. Святіший Отець звернувся до них з окремим привітанням італійською мовою, який було перекладене українською.

«З особливою любов’ю вітаю українських дітей, сиріт та біженців внаслідок збройного конфлікту, який ще й досі триває на сході країни. Знову підношу мою молитву за заступництвом Пресвятої Марії за те, щоб був встановлений тривалий мир, який зможе принести полегшення населенню, що зазнало стільки випробувань, та запропонує спокійне майбутнє новим поколінням».

Після аудієнції Папа Франциск підійшов до українських дітей. Зустріч пройшла надзвичайно радісно, схвильовано і щиро. Святіший Отець виявив надзвичайну прихильність до цих дітей. Діти заспівали українську пісню про мир. А Папа італійською мовою сказав: «Я за вас завжди молюся і уділяю вам своє благословення». А потім додав: «Прошу, щоб також і ви молились за мене.  Але чи ви будете за мене молитись?» Слова Святішого Отця були негайно перекладені українською і пролунали радісні запевнення: «Так, так! Будемо, будемо!» Діти дарували йому свої малюнки, символічні подарунки, ручні вироби.

Серед супроводжуючих  осіб була й народна артистка України Катерина Бужинська, що є президентом благодійної організації «Фонд відродження Прикарпаття» та інші представники цього фонду.

Після обіду в Папській Українській Колегії святого Йосафата, вони відвідають базиліку Santa Maria Maggiore, де їх зустріне Владика Іриней Білик, ЧСВВ, Канонік цієї базиліки. Крім участі в аудієнції з Папою Франциском, вони матимуть зустріч в осідку Мальтійського Ордену, де представлятимуть свою карту миру. Їх супроводитиме п. Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святій Столиці, що одночасно є Послом України при Суверенному Мальтійському Ордені.

 
За матеріалами сторінки:Радіо Ватикану