Ієрейські свячення в м. Южному

8 травня, в Томину неділю, Преосвященний владика Михаїл (Бубній) з архіпастирським візитом відвідав парафію Свв. Апп. Петра і Павла у місті Южному. Архієрея урочисто зустрічав парох о. Василь Колодчин разом з громадою вірних, а наймолодші парафіяни – діти, привітали Владику віршами.

Знаковою та незабутньою для вірних місцевої парафії стала подія, якої громада у своїй історії ще не знала – священичі свячення. Під час Архієрейської Божественної Літургії владика Михаїл уділив ієрейські свячення отцю-диякону Петрові Маковецькому.

Преосвященному Владиці співслужили о. д-р Микола Слободян – канцлер Одеського Екзархату, о. Святослав Кирик – протопресвітер Одеський, о. Максим Мазно – настоятель римо-католицької парафії у м. Южному та о. Василь Колодчин.

У своєму пастирському слові Архієрей наголосив, що завданням священика є проганяти страх із людських сердець, водночас несучи правдивий мир, джерелом якого є Ісус Христос. Звертаючись до нововисвяченого ієрея Петра, Владика побажав, щоб його віра була живою і діяльною, щоб отець невтомно працював у Христовому винограднику і не боявся свідчити Христа у сучасному світі.

По закінченні Божественної Літургії владика Михаїл привітав усіх матерів із днем Матері, уділи вірним Архієрейське благословення та подарував пам’ятні образочки з нагоди пастирських відвідин. В свою чергу нововисвячений о. Петро уділив своє перше ієрейське благословення усім присутнім.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Петро Маковецький

{gallery}stories/07.05.16{/gallery}