Владика Михаїл очолив Воскресні богослужіння в храмі Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Одесі

1 травня 2016 р. Б. у день свята Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів УГКЦ, Владика Михаїл (Бубній), очолив Воскресні богослужіння в храмі Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Одесі.

Розпочалася нічні, урочисті Пасхальні богослужіння о 23:00 Надгробним, опісля відбувся Чин Пасхальної Утрені, Архієрейська Божественна Літургія та освячення пасок. Преосвященному Владиці співслужили священики катедрального храму.

У ранішній Архієрейській Пасхальній Св. Літургій, на 9:00 прийняв участь Єпископ Одесько – Сімферопольської дієцезії РКЦ,  Владика Броніслав (Бернацький) разом зі своїм канцлером о. Христоформ.

У своїй великодній проповіді Владика Михаїл привітав всіх вірних з найбільшою радістю, торжеством всіх торжеств – Воскресінням Христовим!

Також Екзарх закликав всіх до спокою «оскільки цьогорічне святкування Пасхи співпало з другою річницею трагічних подій в Одесі у яких тоді, на жаль, постраждало і загинуло багато людей. Дуже прикро спостерігати, що певні політичні сили та угрупування хочуть використати цю нагоду і спровокувати новий конфлікт серед одеситів, організовуючи різні провокації. Закликаю і застерігаю усіх, хто до цього причетний, пам’ятайте, що Великдень, це Великий День, це Свято Господнє, тому не личить відвертати увагу віруючих людей від прослави свого Господа та сконцентровувати її на собі та на своїх політичних цілях. Не відбирайте слави у Господа! Не відбирайте свята в одеситів! Не піддавайтеся насильству, сепаратизмові та злобі, а керуйтеся любов’ю, єдністю та милосердям, до якого закликає нас Воскреслий Христос».

По завершенні Святої Літургії, Владика Броніслав звернувся із привітальним словом до вірних греко-католицької громади, з нагоди Воскресіння Христового. 

Після заамвонної молитви єпископи освятили Пасхальний хліб – Артос, та освятили пасху, а також інші великодні страви, що вірні принесли до храму.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/01.05.16{/gallery}