Великопісні реколекції у м. Скадовську

З 22 по 24 квітня, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці в м. Скадовську відбулися великопісні реколекції для дорослих і дітей, які проповідував о. Андрій Карпінець, ВС.

Розпочалися реколекції хресною дорогою, на якій діти із парафії читали розважання стацій, опісля якої проповідник говорив про мету людського життя, тобто спасіння душі та про гріх, як найбільшу перешкоду для її досягнення і найбільше зло у світі.

Другий день був присвячений набожеству до Пресвятої Євхаристії і розпочався вервицею до Пресвятої Богородиці, сповіддю та Божественною Літургією за душі померлих. На проповіді отець звернув особливу увагу на цінності та необхідності частого Святого Причастя, адже як говорив святий Іван Золотоустий «Ця трапеза – це сила для нашої душі, міць для серця, основа уповання, надія, спасіння, світло, життя… Це таїнство яке робить для тебе землю – небом». В обідній час відбулися зустрічі для дітей, на яких вони мали духовну науку, згідно теми дня, молитву, а також розважальну частину: ігри, змагання, тощо.

Третій, завершальний, день припав на Вербну Неділю. Він розпочався сповіддю вірних, Службою Божою, на якій парафіяни вислухали науку про Боже милосердя, мирування, ну і звичайно посвячення вербних галузок. Завершилися дні духовної віднови зустріччю з дітьми при монастирі отців Воплоченого Слова, під час якої діти переглянули фільм про існування раю, молилися за сім’ї нашої парафії, а також отримали благословення.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Андрій Карпінець

{gallery}stories/25.04.16{/gallery}