Архієрейська Св. Літургія та освячення вербових гілочок в Одесі

24 квітня, християни східного обряду відзначали свято в’їзду Господнього в Єрусалим або Вербну Неділю.

У цей день, у храмі святого апостола Андрія Первозванного в Одесі, Преосвященний Владика Михаїл (Бубній), звершив Архієрейську Божественну Літургію.

Єпископ також звернувся до молоді, вітаючи молодих людей, процитував слова Блаженнішого Святослава «Христос, який сьогодні входить до Єрусалима, каже нам, що не тільки можливо, а й вкрай потрібно творити простори чесності, вчитися не піддаватися спокусі. Молодь, яка стала рушієм багатьох змін, що їх ми переживаємо зараз, має бути в авангарді звільнення від корупції, насамперед в освіті. І з радістю можемо ствердити, що часто так і є. Однак боляче спостерігати, коли багато з тих, що стояли на Майдані і були готові померти за майбутнє країни та за чесні правила гри, зараз готові йти на компроміси із власним сумлінням заради досягнення якихось маленьких цілей чи тимчасових полегшень. Дати хабар і дістати кращу оцінку, заплатити і отримати готову дипломну роботу, схитрувати і скласти іспит, не докладаючи зусиль…»

Після Божественної Літургії, Владика Михаїл здійснив чин освячення вербових галузок та окропив вірних свяченою водою, а священики помирували усіх парафіян. 

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/24.04.16{/gallery}