Пастирські відвідини парафії с. Музиківка

17 квітня 2016 року, у п’яту неділю Великого Посту Владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський та адміністратор Кримський, з пастирським візитом вперше завітав на парафію Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Музиківка Херсонського деканату.

З короваєм та квітами зустрічали свого пастиря найменші парафіяни. Архієрейську Божественну Літургію очолив Кир Михаїл у співслужінні протопресвітера херсонського о. Ігоря Макара, нового ігумена монастиря св. Володимира Великого ЧСВВ у м. Херсоні о.Івана Логая, о.Василя Барчука, о.Богдана Матковського, о.Тараса Павлюса з Миколаївського та Херсонського деканатів, адміністратора парафії о. Богдана Демидася та диякона Петра Маковецького.

Звертаючись із пастирським словом до вірних, Преосвященний Владика наголосив, що потрібно більше служити однин одному, не прагнути вивищення, а навпаки просити у Бога сили, щоб впокоритися.

На завершення Владика Михаїл уділив усім присутнім своє архієрейське благословення, а парафіяни побажали Архієрею міцного здоров’я, невтомності в апостольській праці та заспівали величне многоліття.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Богдан Демидась

{gallery}stories/23.04.16{/gallery}