Реколекції на тему «Жива парафія» у м. Кіровограді

З 15 до 17 квітня на парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кіровограда відбувалися реколекції під проводом о. Василя Чудійовича, канцлера Київської Архиєпархії УГКЦ.

Провідною думкою всіх реколекційних наук була: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Вірні парафії застановлялися над тим, що ми маємо робити, щоб наша парафіяльна спільнота справді була такою, у якій є жива і дієва віра.

Отець реколектант, багато уваги приділив настановам, щодо читання Слова Божого, літургії спільноти. Зокрема йшлося про те, що Літургія – це не тільки наша спільна молитва в храмі, але й наше служіння один одному в парафії та за її межами.

Також призадумувалися над тим, як ми маємо ділитися дарами, щоб будувати і розвивати нашу парафію в дусі християнської любові і милосердя. Ще перед реколекціями о. Іван Третяк, парох парафії, зробив вірним презентацію Пастирського листа Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», в часі якої, кожен з присутніх, отримав цей лист для читання і роздумів. Таким чином парафіяни, вже були приготовані до реколекцій.

А науки, які виголосив о. Василь Чудійович стали ширшим доповненням і кращим зрозумінням цього важливого документу. Також багато уваги отець-реколектант присвятив сповіді парафіян і духовним розмовам. За цей час, за науки, за Святі Літургії, добрі поради та духовну підтримку, вірні парафії разом з сестрами монахинями, о. Іваном Ментинським, сотрудником парафії та парохом о. Іваном Третяком складають о. Василю Чудійовичу щиру подяку!

 

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Іван Третяк

{gallery}stories/22.04.16{/gallery}