Школа Християнського Життя та Євангелізації

8 – 10 квітня відбулася Школа Християнського Життя та Євангелізації, яка проводилася в монастирі св. Климентія в Одесі.

Активну участь у ній взяла молодь парафії святого Апостола Андрія Первозванного УГКЦ. Паралельно зі школою в Одесі відбувалися сесії у Вінниці, Львові та багатьох інших містах. Школа проходила за участю трьох священиків селезіанського згромадження та згромадження паллотинів.

Програма включала християнські конференції, сповідь, адорацію Пресвятих Дарів, розважання над Святим Письмом у тиші, свідчення учасників, молитву прослави, заступницькі молитви. Певно, що кожен пункт програми заслуговує окремої уваги, адже через нього учасники мали можливість у різний спосіб поглибити віру. Розважання над Святим Письмом у тиші вчить слуханню та уважності. Конференції допомагають поглибити знання у різних напрямках. Зокрема, відрізнялися теми конференцій на школі. Для тих, хто прибув на школу вперше (0А) – викладалися основи віри, керигма. А для більш досвідчених учасників (0В та 1В) – темами весняних сесій стали наука про Марію та християнську родину. Також учасники приймали Ісуса своїм Господом та Спасителем, свідомо запрошуючи Його у своє життя.

Школа Християнського Життя та Євангелізації є екуменічною, адже організація та участь у ній відбувається за підтримки різних християнських конфесій.

У школі прийняла участь і Греко-Католицька молодь, дехто був на школі не вперше та вже перейшов до етапу служіння, починаючи проводити конференції, вести молитви, допомагати організаційно. Участь у школі дозволяє поглибити власну віру та молитовну практику і як було сказано під час свідчень «дає ковток свіжого повітря». А для когось вона може стати відкриттям віри, першим досвідченням Бога та відповіддю на особисті запитання.

Також школа дає спілкування у колі однодумців, відчуття єдності та заступництва. Молимось за гарні плоди для учасників школи і надалі, а також за справи школи: реабілітаційні центри, місійні школи, згромадження та оази.

 

Олена Снігур учасниця школи

Християнського Життя та Євангелізації