В Одесі провели духовні науки для дітей

10 квітня у катехитичній школі Митрополита Андрея Шептицького в Одесі відбулися реколекції. «Уникати гріха та робити добро», «краще померти, ніж згрішити» – таких девізів, які використовували святі, навчив наших дітей о. Андрій Карпінець, ВС, під час реколекційної проповіді.

Після Божественної Літургії для дітей, подальша програма проходила в катехитичному приміщенні.

С. Марія Уповання приготувала для дітей цікаві змагання та конкурси. Всі діти мали змогу проявити свої здібності, кмітливість, вправність. Переможців чекали винагороди.

Не оминули увагою і батьків. У іншому класі с. Марія Зарваницька  розповіла їм про такі важливі елементи у вихованні дітей, як формування волі та дисципліна.

На наступній реколекційній науці о. Андрій Карпінець, ВС, на основі захоплюючих історій пояснив дітям про набожність до Пресвятої Діви Марії.

Новинкою реколекцій був гурток «Умілі ручки». Діти мали можливість обрати яким видом рукоділля займатись чи то плетінням з бісеру, квілінгом,  плетіння нитками, орігамі. Діти так були захоплені творчістю, що дехто навіть не хотів відриватися та йти додому. Щоб провести ці гуртки сестрам монахиням дуже допомогли волонтерки з групи молоді: Оля та Віра Лаврів, Наталя Матвіїв, Лєна Ковальчук та Маріанна Галицька. Дякуємо дівчатам за їхню щедрість та відданість.

Колись Папа Пій ХІІ сказав: «Будуть святі діти!». Насправді дуже важливо вже з перших років життя прищеплювати цим душам любов до Бога, бо вони будучи чистими та простими, можуть перевершити у цій любові багатьох дорослих.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

 

{gallery}stories/13.04.16{/gallery}