Реколекції для молоді в Одесі: «Не бійтеся бути святими»

Саме під назвою «Не бійтеся бути святими» пройшли великопосні реколекції для молоді в Одесі, на парафії св. Апостола Андрія Первозванного.

8 квітня в п’ятницю, духовні науки розпочалися Хресною дорогою, після якої, о. Андрій Карпінець, ВС, розпочав першу реколекційну науку. Разом із проповідником, молодь роздумувала про те, що таке святість, що всі ми до неї покликані, які атаки зазнає молода людина у сучасному світі і як їх перемогти… Особливим запрошенням для молоді було заохочення, взяти участь у Світових Днях Молоді у Кракові цього року. Звичайно ж не обійшлося того дня і без змагань, конкурсів та спільного чаювання.

Наступного дня реколекції продовжилися. Молоді люди мали можливість більше дізнатися про поняття темпераменту людини, пізнати свій власний темперамент, які у ньому добрі риси, щоб розвивати їх, та розпізнати негативні риси – щоб з ними боротися.

На першій науці того дня молоді люди слухали про Пресвяту Тайну Євхаристії, а під час другої – як готуватися до подружжя. о. Андрій пояснив, що таке подружжя, яких нападів зазнає добре католицьке подружжя у наш час, яким має бути справжнє католицьке нареченство і як добре прожитий час нареченства – допомагає створити міцне і вірне подружжя.

Після обіду під час спільної молитви на вервиці, молоді люди мали можливість приступити до Св. Тайни Сповіді. Під час проповіді на Св. Літургії для молоді о. Андрій розповів про піст, як підготовку до свята Воскресіння Христового,  «шлях до воскресіння – це хрест, сучасний світ закликає зійти з хреста, але ті, що насправді хочуть наслідувати Христа, мають наслідувати Його розп’ятого».  

Того дня також не обійшлося без цікавих змагань, квесту, вікторин, чаювання, які приготували сестри Воплоченого Слова.

Реколекції завершились у неділю урочистою Св. Літургією.

Нехай Господь зростить зерно засіяне у молоді душі проповідником і нехай наша церква зарясніє плодами святості серед молоді.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

 

{gallery}stories/12.04.16{/gallery}