Свято Божого Милосердя в м. Роздільна

В неділю 3 квітня 2016 р. парафія Божого Милосердя Римо-Католицької Церкви в м. Роздільна відзначала урочистість Божого Милосердя, в якій взяли участь мешканці м. Роздільна, парафіяни з Греко-Католицької Церкви разом з отцем-деканом Святославом та паломники і гості з Одеси. Свято Божого Милосердя відзначається християнами цілого світу в неділю через тиждень після Великодня латинського обряду і було встановлено у 2000 р. св. Йоаном Павлом ІІ.

Напередодні цього свята, пішки прибули паломники – молодь з м. Одеси – прагнучи увійти до Санктуарію Божого Милосердя крізь Двері Милосердя, які відкриті згідно з волею Папи Римського Франциска в Ювілейний Рік Божого Милосердя в усіх Католицьких Церквах світу.

Центром свята стала урочиста Літургія, яку очолив Його Преосвященство Єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви, Броніслав Бернацький. Після служби відбулася процесія вулицями Роздільної з Найсвятішими Тайнами, також завітали до храму св. ВЛКМЧ Юрія Української Греко-Католицької Церкви з молитвою та Благословенням в рік Божого Милосердя.

Під час свята Божого Милосердя, представники різних християнських конфесій поєдналися задля прославлення Христа, живого Бога, який є серед нас.

Після закінчення урочистостей, всі гості були запрошені на спільну святкову трапезу до парафіяльного дому.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: Вікторія Щербакова

{gallery}stories/09.04.16{/gallery}