На Скадовщині провели великопісні реколекції

Для парафіян Скадовщини традиційно, було проведено великопісні реколекції, що дали можливість вірним, належним чином приготуватися до світлого свята Христового Воскресіння.

Розпочалися духовні науки Хресною дорогою. Реколекції проводив о.Василь Барчук, для парафіян с.Антонівка, с.Тарасівка та м.Скадовська, УГКЦ.

Свята Літургія, Хресна дорога, молитви, науки, розважання, були невід’ємною частиною проведених реколекцій. Усі парафіяни, молитовної віднови духа, мали добру нагоду роздумувати над актуальними темами сьогодення, зокрема, проповіді були направлені на краще пізнання Великого посту та Заповідей Божих, на розуміння свята Христового Воскресіння.

Отець-реколектант також заохочував парафіян до Святої Тайни Сповіді, особливо в часі великопісних реколекцій.

Також о.Василь відвідав дітей з катехитичними науками в школах с.Тарасівка та с.Антонівка. Діти радо зустріли та уважно слухали отця-проповідника, ставили  різні запитання, і щиро дякували за увагу до них.

Священики о.Микола Тюрдьо та о.Володимир Цяпка висловили слова подяки реколектанту, за такі змістовні духовні науки, проведені на високому рівні.

На згадку про проведення реколекцій, біля церкви в с.Антонівка, священики висадили алею туй.

Щиро дякуємо отцю Василю за проголошене Слово Боже!

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: отець-декан Володимир Цяпка

{gallery}stories/10.04.16{/gallery}