Великопісні реколекції в смт. Іванівка

В період з 1 квітня по 3 квітня в Свято-Преображенському храмі УГКЦ смт. Іванівка, Одеського деканату, на запрошення настоятеля парафії о. Юрія Кашуби, відбулися Великопісні реколекції. Три чудових дні ми провели разом з отцем Романом Мірчуком, який приїхав до нас з м. Миколаєва, де перебуває на служінні для наших вірних.

 Для реколекцій, отець Роман обрав тему Божого Милосердя. І саме передумовою в цьому виборі послужило те, що папа Франциск 8 грудня 2015 року проголосив наступний рік 2016, роком Божого Милосердя.  Цей рік є стимулом до навернення та стимулом до святості, який свята церква скеровує до своїх вірних. Щоб цей заклик був якнайбільш дієвим, Церква у Святому році особливо наголошує на примиренні й наверненні, а отже – на таїнстві Покаяння, або Сповіді.

Науки розпочиналися Літургійною молитвою, після чого, отець Роман мав час на те, щоб звернутися з Божим словом до вірних, які відклавши всі свої щоденні турботи, жертвуючи своїм часом прийшли, щоб зустрітися з живим Богом, через проповідь Божого слова.

Особливу увагу реколектант приділяв найменшим нашим парафіянам, які були наділені  увагою отця Романа до них, та вмінням доступно та простими словами запалювати їхні дитячі серця.

Не залишилися і без уваги наші дорослі парафіяни. Із великим захопленням вони вслухалися в те слово, яке було скероване до них. В своєму звернені, реколектант, наголосив  на важливість нашого християнського прикладу для тих, хто ще не пізнав Христа. Якщо ми не будемо горіти Божою любов’ю, тоді як ми зможемо запалити інших?  Роздумуючи над темою Божого Милосердя, і над тим, що Бог зробив для нас ми маємо усвідомити та навчитися бути милосердними, як до себе, так і до наших ближніх. Нам потрібно не лише, час від часу, перечитувати сім діл Милосердя для душі, так і до тіла, але й практикувати та впроваджувати ці християнські істини в життя.

Близько 15 людей приступило до сповіді та святого Причастя. Та з великим духовним піднесенням та радістю наші парафіяни поверталися до своїх домівок.

Настоятеля парафії о. Юрій та усі вірні, звернулися до отця-реколектанта зі словами щирої подяки, за духовно-насичені, змістовні та з особливо актуальною темою в цьому році, реколекції.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

матеріали: о. Юрій Кашуба