Великопісні реколекції на парафії святого Апостола Андрія Первозванного

З 1 по 3 квітня в Одесі на парафії святого Апостола Андрія Первозванного відбулися великопісні реколекції.

Реколекції розпочалися в п’ятницю о 18:00 Хресною Дорогою, котру очолив реколектант отець Іван Косарев, з розважаннями про Божу любов до нас, котру Він виявляє у своєму милосерді.

Основною темою наук було, розважання над Божою любов’ю та милосердям до нас, а точніше, над її висотою, шириною та глибиною – на основі слів Апостола Павла.

У суботу вірні мали змогу між науками поспілкуватись з о. Іваном за чашкою теплого чаю, бо знайомі з ним від тоді, коли отець служив у цьому храмі, шість років тому. Після щоденного Богослужіння вірні також отримували благословення єлеєм, котрий освячений на мощах св.Шарбеля, частичка мощей якого перебуває у храмі.

У неділю о.Іван на трьох Літургіях голосив завершальні науки про найбільше милосердя, котре Господь показав нам на хресті, і з якого маємо черпати силу, щоб стати подібними  у своєму милосерді. Під час реколекцій вірні мали нагоду приступити до Тайни Сповіді та Євхаристії, а також поклонитися хрестові, який виставлений до почитання в Хрестопоклонну неділю.

На завершення реколекцій, о. Руслан Остафій, адміністратор парафії, подякував о. Івану за проведення реколекцій, та побажав плідної праці у винограднику Христовому. 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ