Харизма Згромадження сестер ПБФ – невтомне служіння Богові і Церкві

Згромадження сестер ПБФ – діяльне Згромадження, яке покликане служити тим, які належать до Христової Церкви і тим, які ще не зустріли Бога. Один дім Згромадження, згідно Конституції Згромадження, буде діяти як дім споглядального типу, в якому сестри  служитимуть Богові молитвою, посвятою і працею, не виконуючи апостольської праці поза домом.

Духовність Згромадження спрямована на глибоке почитання Пресвятої Богородиці, сумлінне дотримання та ширення Фатімських об’явлень: молитва на вервиці, піст, молитва і жертва за навернення грішних, спасіння Росії, мир в Україні і світі.

За задумом засновника о. Романа Бахталовського апостольська діяльність  має наступні напрямки:

праця при парафіях – провадження парафіяльних спільнот, гуртків; випікання просфор, дбання за чистоту й красу храму тощо.

місійне служіння сестер полягає в тому, щоб світло Христової Євангелії, навчання Церкви й особистий досвід віри нести іншим, особливо тим, які ще мало пізнали Христа і не належать до Христової Церкви. Сестри-монахині самі чи зі священиками-місіонерами виїжджають на села й  міста Західної та Східної України, провадять реколекції, духовні зустрічі, чування й місії на парафіях; сестри займаються харитативним й пенітенціарним служінням.

катехитично-педагогічне служіння, яке спрямоване на християнське виховання дітей і молоді, а також дорослих, навчання їх катехизму в катехитичних школах та християнської етики в загальноосвітніх закладах.