Паломництво до Риму-Ватикану з нагоди Ювілейного року Божого Милосердя

ПЕРІОД: 2330 травня (8 днів)

МАРШРУТЛьвів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Падова – Любляна – Будапешт – Львів

11 квітня 2015 року Папа Франциск оголосив про Надзвичайний Ювілейний Рік Божого Милосердя, який триває з 8 грудня 2015 р. до 20 листопада 2016. Протягом цього часу відкрились Святі Двері у чотирьох папських базиліках в Римі та Ватикані, а також у кафедральних Соборах країн по усьому світу.

ПОЖЕРТВА:  (315 € )

 

1 ДЕНЬ Зустріч прочан о 6.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до Угорського кордону. Проходження кордону.

Прибуття у Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Нічний переїзд через Угорщину до Італії. 

2 ДЕНЬ Ранішні молитви. Прибуття до Італії.

Переїзд на кораблику до центру Венеції. Оглядова прогулянка Венецією. Божественна літургія. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей. Святий Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Вільний час. Повернення до автобусу. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.   

3 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до столиці Італії. 

Прибуття до Риму. Поселення у готель. Відвідини архітектурних пам`яток Риму. Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон – все це чекає Вас у Римі.  

 

4 ДЕНЬ Ватикан.

Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Спільна молитва у Базиліці святого Петра, яка побудована на гробі святого апостола Петра. Повернення у готель. Нічліг.       

 

 

5 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви. 

Відвідини української базиліки святої Софії, Літургія. У другій половині дня відвідини інших  християнських святинь. Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої».

 

 

Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані. Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського. Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем храму знаходиться гробниця Апостола Павла. Нічний переїзд до Падови. 

6 ДЕНЬ Ранішні молитви.

Прибуття до Падови. Відвідини Базиліки і молитва біля мощей святого Антонія. Відвідини Собору святої Юстини, де зберігаються мощі святого Євангелиста Луки. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до Словенії. Прибуття до Любляни, оглядова прогулянка містом. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

        

7 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд  до Угорщини.

Прибуття до столиці Будапешту, оглядовий  автобусний маршрут по місту. Спільна молитва в базиліці святого Іштвана. Вільний час для знайомства з Будапештом. Переїзд до українського кордону.

         

 8 ДЕНЬ  Ранішні молитви. Приїзд в Україну. Прибуття у Львів приблизно о 10.00.

 

   У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика; 

– супровід  досвідченого керівника;

– чотири ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– чотири сніданки, три вечері.

 ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

проїзд у громадському транспорті, особисті витрати; 

– оплата за доїзд у Венецію корабликом туди і назад – 10€;

– екскурсійна програма згідно маршруту 25€;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 € (оплата у грн.); 

– медичне страхування 100 -300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !!!

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на ДЕНЬ подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб паломництво для вас було безпечним та комфортним.

Зголоситися потрібно якнайшвидше, але не пізніше 10 квітня 2016.

097-588-22-54  о. МИКОЛА