Духовний відпочинок на березі моря

Молодь парафії святого Апостола Андрія Первозванного мала чудову нагоду з отцями парафії Русланом Остафієм та Ігорем Тарасом, а також з с. Марією Уповання відпочивати на березі моря.

Смакування приготованими стравами на вогні розпочалося спільною молитвою, після якої о. Руслан подякував молоді за активну працю у парафії. Страви приготовані молоддю були дуже смачними, особливо шашлик, за це дякуємо Володимиру Сіщуку та Надії Смуженко, котрі вже не вперше нас дивують своєю жертвенністю, беручи ініціативу у свої руки.

Розділяв радість із нами і брат Серж з Римо-Католицької громади, котрий приїхав до нас із Камеруну, погодні умови були не сприятливими, тому більшість часу проводив біля мангалу. Після смакування молоді люди грали на гітарі, танцювали банси, і навіть один із учасників здивував нас бітбоксом. Загалом відпочинок вдався на славу Божу, особливо перед постом, в якому отець Руслан побажав молоді зробити правильні постанови і виконавши їх, відчути справжню радість духовного життя, котре нас зблизить з Богом.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/12.03.16{/gallery}