Шевченківські читання на Кримських парафіях

13 березня 2016 року Божого у прощену неділю в греко-католицьких храмах міст Євпаторії та Севастополя  після недільної Божественної Літургії та після акту прощення вірні зібралися у церковних світлицях на традиційне шевченківське свято.

У м.Євпаторії віряни уважно слухали історію життя та найвідоміші вірші Тараса Григоровича Шевченка у виконанні Соломії Костецької.

У м. Севастополі в  цей недільний день також звучала невмируща поезія Кобзаря, яку декламували дорослі і діти. В своєму слові декан Кримський протоієрей Богдан Костецький передав вітання і благословення на початок Святого Великого посту від адміністратора Кримського екзархату владики Михаїла Бубнія. Від себе священик подякував севастопольцям,а зокрема п.Олені Хижиній за підготовлені шевченківські літературні читання.

«Велика заслуга батьків, які у ці часи випробовувань, прилучають дітей до рідного слова, до творчості Тараса Григоровича Шевченка»,​– відзначив отець Богдан. Спільним виконанням “Реве та стогне Дніпр широкий” закінчилося свято вшанування світлої пам’яті Т.Г.Шевченка, життя і творчість якого принесли йому невмирущу славу та любов народу.

 

Прес-служба Кримського екзархату УГКЦ

матеріали: Іван Футрак

 Евпаторія-Севастополь