Душпастирські відвідини парафії у Скадовському деканаті

У неділю, 21 лютого Екзарх Одеський та адміністратор Кримський із душпастирськими відвідинами завітав у Скадовський деканат, с. Тарасівка, що на Херсонщині.

Адміністратор парафії Святого Василія Великого, о. Микола Тюрдьо, запросив Владику Михаїла, щоб освятивти новозбудовану каплицю на честь Пресвятої Богородиці.

Архієрейську Божественну Літургію очолив Кир Михаїл у співслужінні протосинкела о. Макарія Леніва ЧСВВ, канцлера о. д-ра Миколи Слободяна, протопресвітера Скадовського о. Володимира Цяпки, а також о. Дмитра Онуфрика, о. Богдана Демидася та отців Воплоченого Слова – о. Василя Харкавого та о. Андрія Карпінця.

Звертаючись із пастирським словом до вірних, Архієрей наголосив на тому, «щоб ми у своїх працях і трудах, які робимо для Господа, були покірні як митар, а не вихвалялися – як гордий фарисей».

На завершення проповіді, Владика Михаїл зазначив: «Покладаймося на Боже благословення, стараймося, щоб ми не перераховували та не вихвалялися перед Господом, а основне перед людьми, щоб добрі діла були у нашому серці».

о. Микола, подякував своєму Екзарху за приїзд, за архієрейське благословення та освячення каплиці, зазначивши, що «слово Боже має ширитися від краю аж до краю, а наша парафія є крайньою межею Одеського екзархату, до того ж межує із анексованим Кримом, тому, від імені всієї парафії щиро дякуємо Вам, Преосвященний Владико за пастирські відвідини нашої парафії та за батьківську опіку».

На завершення, парафіяни побажали Владиці Михаїлу, міцного здоров’я, невтомності в апостольській праці та заспівали своєму Архієрею величне многоліття, а Владика в свою чергу уділив усім присутнім архієрейське благословення.

На пам’ять про спільну молитву, парафіяни запросили Преосвященного Владику до спільної фотографії. 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/21.02.16{/gallery}