Пастирська візитація новостворених парафій на Херсонщині

У суботу, 20 лютого Преосвященний владика Михаїл побував з пастирською візитацією на Херсонщині, відвідавши дві новостворені парафії у м. Нижні Сірогози, Великолепетиського району.

З хлібом, сіллю та вишитим рушником, Екзарха Одеського та адміністратора Кримського, зустріли вірні та адміністратор парафій о. міт. Петро Криницький.

Владика Михаїл очолив Архієрейську Божественну Літургію, під час якої йому співслужили: протосинкел о. Макарій Ленів ЧСВВ, канцлер о. д-р Микола Слободян та о. Петро Криницький.

Взявши до уваги потребу храму, на прохання о. Петра та парафіян, місцева влада вирішила передати у власність парафії місцевий кіно театр, що вже давно не використовується.

Треба зазначити,  що о. міт. Петро, належить до духовенства Донецького екзархату, проте, за згодою Владики Степана (Менька), Екзарха Донецького, о. Петро буде душпастирювати також у м. Нижніх Сірогозах, що є  територією Одеського екзархату, проте межує із головною парафією священика, що у м. Мелітополі.

Преосвященний Владика, щиро привітав такого активного священика, побажавши йому наснаги та ревного служіння на ввірених йому парафіях, щоби Господь надалі його щедро благословив, а Дух Святий допомагав у розвитку новостворених парафій.

На закінчення, усім присутнім Єпископ уділив своє архієрейське благословення та подарував кожному пам’ятний образочок з нагоди душпастирських відвідин.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/20.02.16{/gallery}