В Южноукраїнську відбувся захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2016 року о 14:00 в Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся захід «Герої Майдану», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

На захід завітали учасники Революції гідності 2013-2014 років, волонтери Благодійного фонду «Мирне Небо», учні загальноосвітніх шкіл міста, представники ЗМІ та усі охочі. 

До уваги присутніх було продемонстровано уривок документальної стрічки Євгена Афінеєвського «Зима у вогні», яку цьогоріч номіновано на премію «Оскар», як найкращий документальний повнометражний фільм.

До слова було запрошено очевидців, безпосередніх учасників Майдану, Тетяну Сорокодум, отця Ігоря Ворону та Бориса Радченка, які поділилися своїми спогадами з учніською молоддю та усіма присутніми. Цього дня у відвідувачів музею, була можливість послухати твори южноукраїнського поета, члена Національної спілки письменників України Олександра Кучеренка. 

Також відбулась презентація фотовиставки, де експоновано світлини жителів нашого міста, учасників Революції гідності 2013-2014 років. Серед них: отець Ігор Ворона, Борис Радченко, Андрій Стулін, Неллі Йоханнес та Юрій Кошель. 

Наприкінці заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. А настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ отець Ігор відправив панахиду за загиблими героями на Майдані та воїнами АТО. 

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

За матеріалами адміністрації Южноукраїнського міського історичного музею

{gallery}stories/19.02.16{/gallery}