Стартувала флешмоб-акція від ДивенСвіту “Я_люблю_тебе_Бог”

День Закоханих 14 лютого – не завжди щасливий день, навіть для тих, хто має пару.

Хтось не отримав такої очікуваної листівки-серця, когось навіть «кинули» саме в цей день, у когось все наче відбувається ідеально за сучасними мірками, та на душі залишається якийсь осад…

Та насправді є любов, яка ніколи не минає, яка вічна, незміно сильна – любов Бога до тебе. Так-так, до тебе. І якщо тобі сумно в День Закоханих – то ти просто забув чи забула, що щодня отримуєш зізнання в любові. Вона – всюди. У погоді, у краєвидах, у посмішках і життєвих сюрпризах.


Сайт «ДивенСвіт» хоче нагадати про те, що ти завжди маєш поруч Того, Хто любить тебе найбільше в світі! Ми пропонуємо тобі відшукати або самому виготовити листівку-серце із написом «Я люблю тебе. Бог», зробити з цією листівкою фото та запостити його у соцмережах Фейсбук чи ВК із хештегом #я_люблю_тебе_Бог . Автор фото, яке збере найбільше вподобань до 14 лютого 2016 року включно, матиме унікальну нагоду побачення із творцями сайту «ДивенСвіт».

 

P.S. Отримати листівки-серця можна в редакції молодіжного християнського сайту «ДивенСвіт» (в приміщенні Комісії у справах молоді УГКЦ за адресою м. Львів, вул. Озаркевича, 4, 3-й поверх), а також на вулицях твого міста від волонтерів сайту. Окрім того, ми можемо надіслати тобі макет таких сердець, якщо ти напишеш нам на адресу info@dyvensvit.org. Можеш сміливо роздрукувати, вирізати та роздавати ці листівки.

 P.P.S. Після того, як сфотографуєш свою листівку – передавай її далі, аби ще хтось згадав, як сильно його люблять;)

 

Молодіжний християнський сайт ДивенСвіт: http://dyvensvit.org/