Йорданське свято в м. Кіровограді

Цього року Йорданські свята в м. Кіровограді супроводжувалися великим снігопадом, завірюхою та неможливістю пересуватися по місту автотранспортом. Ці погодні умови стали на перешкоді для багатьох людей, щоб прийти на освячення води і богослужіння.

Однак, 19 січня, на самий празник Богоявлення Господнє церковця та подвір’я біля неї в парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кіровограда була переповнена людьми, які прийшли на Божественну Літургію та Велике освячення води.

В цей день до нашого храму з колядою і вертепом завітала молодь з м. Тернополя. Їхній спів і вертеп став для усіх присутніх великим подарунком. Всі відходили з храму радісними і піднесеними на дусі. Також варто зауважити, що всі присутні в храмі після Божественної Літургії, на прохання о. пароха Івана Третяка, щиро і з вірою в серці та одними устами просили Бога, щоб Він дарував нам благодать, щасливо завершити цього року будівництво нашого великого храму, і щоб наступні Йорданські свята ми святкували вже в новозбудованому і освяченому храмі.

Така наша мрія.

Нехай Бог благословить нас у цьому.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: прот. Іван Третяк

{gallery}stories/20.01.16{/gallery}