Южно-Українську АЕС відвідав «Фронтовий вертеп»

13 січня до м. Южноукраїнська завітав «Фронтовий вертеп» студентів Івано-Франківської Духовної Семінарії св. свщмч. Йосафата УГКЦ.

Вже другий рік, вертеп відвідує захисників української держави в Донецькій та Луганській областях, даруючи, разом з колядками, тепло своїх сердець, віру в краще майбутнє, прагнення до миру. Не обійшлося тут  і без подарунків, куті, страв Святвечора.

На запрошення настоятеля Храму Всіх Святих Українського Народу Української Греко-Католицької Церкви м. Южноукраїнська отця Ігоря Ворони «Фронтовий вертеп» виступив у конференц-залі ВП ЮУАЕС перед бійцями військової частини 3044, що здійснюють охорону та оборону АЕС, – чимало з них брали участь у антитерористичній операції на сході країни. Також гостями були й працівники южноукраїнського енергокомплексу та мешканці Южноукраїнська, які свого часу призивались до лав Збройних сил, Національної Гвардії, інших силових структур України та проходили службу в зоні АТО, родичі бійців, представники колективу ВП ЮУАЕС, які беруть активну та постійну участь у зборі коштів на допомогу армії та Нацгвардії, ремонті бойової техніки, волонтери м. Южноукраїнська та представники ЗМІ.

Учасники Фронтового вертепу разом із о. Ярославом Рохманом, їхнім керівником, та з о. Ігорем Вороною висловлюють найщиріші слова вдячності за сердечний прийом адміністрації та трудовому колективу ВП ЮУАЕС, особливо начальнику відділу соціального розвитку підприємства Валерієві Кичаку, керівнику профспілки енергоремонтного підрозділу ВП ЮУАЕС, волонтеру благодійного фонду «Мирне небо» Дмитрієві Кордону. А також місцевому підприємцю і волонтеру «Мирного неба», доброчинцю Сергієві Пелюху.

На початку Різдвяного заходу о. Ігор  привітав гостей з Прикарпаття і всіх присутніх, звернувшись із вступним словом: «…Ми всі сьогодні переживаємо трагічну долю нашої держави і усіх військових, які стояли і стоять на передовій, і які своє життя пов’язали з обороною та захистом нашої Батьківщини. Це велика відповідальність. Сьогодні  єднаємося з нашими захисниками, з волонтерами, з тими, які постраждали, з тими, які виявляють добру волю, для того щоб об’єднатися навколо Божих істин, бо Син Божий прийшов на землю, щоб нам відкрити ціну миру, ціну любові, ціну свободи, щоб людина могла гідно почуватися у цьому світі.

Різдвяне благословення нехай завітає у серце кожного, а тепло Божих ясел нехай зігріє ваші душі

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Ігор Ворона

{gallery}stories/17.01.16{/gallery}