Різдво Христове у м. Іллічівську

У місті Іллічівську, на парафії Святого Пророка Іллі, на свято Різдва Господа Нашого Ісуса Христа молебнем до Божого милосердя і Божественною Літургією було розпочато Рік Божого Милосердя.

У часі Різдвяних свят нашу парафію відвідав брат-семінарист 4 курсу Львівської Духовної семінарії Св. Духа – Студітський Дмитро.  Семінарист допомагав у служінні Різдвяних Служб своїм церковним піснеспівом, катехизацією вірних храму та співом колядок. Із благословення пароха голосив Боже Слово і давав розяснення відносно літургійного життя церкви.

 Після святої Літургії усім було роздано Різдвяні подарунки,  церковний календар, молитвеники та духовну літературу, які ласкаво були передані семінаристом із брацтва “Введення в Храм Пресвятої Богородиці” духовної семінарії Св. Духа із міста Львова. 

Також у Навечір’я Різдва Христового разом із дітьми була споруджена різдвяна шопка. Після великого повечір’я із литією кожен вірний парафіянин отримав благословення і просфору до Святої Вечері.

У циклі різдвяних свят з пастирським візитом і колядою було відвідано помешкання парафіян. Щиро вдячні всім хто пристарався відчути святочний дух Різдва Христового! Зичимо всім Божого благословення від новонародженого Ісуса, миру, любові і опіки Пресвятої Родини.

Христос Рождається!

Славімо Його!

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: Віктор Томин​

{gallery}stories/16.01.16{/gallery}