Президент України і Апостольський нунцій обговорили питання, пов’язані з підготовкою візиту в Україну Папи Римського Франциска

12 січня 2016 року Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від Апостольського нунція в Україні Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті.

За повідомленням прес-служби Президента, під час розмови з новопризначеним Апостольським нунцієм Глава держави висловив щиру вдячність за активне сприяння Апостольської Столиці в консолідації зусиль міжнародної спільноти, спрямованих на відновлення миру та стабільності в Україні. Він також подякував за гуманітарну допомогу, яка надавалася протягом 2014-2015 років за посередництвом БФ «Карітас України» для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих переселенців.

Президент акцентував увагу Посла Ватикану на необхідності активізації роботи міжнародних правозахисних організацій у напрямку захисту прав людини в Криму.

Своєю чергою Архиєпископ Клаудіо відзначив, що увага Святого Престолу привернута до України, та наголосив, що наша країна є пріоритетом для Папи Римського.

Співрозмовники також обговорили питання, пов’язані з підготовкою візиту в Україну Папи Римського Франциска. 

 

Прес-служба Одеського екзархату

за матеріалами сторінки: http://www.president.gov.ua

{gallery}stories/02.01.16{/gallery}