Різдво Христове у храмі св. ап. Андрія Первозванного в м.Одесі

В день світлого свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа у катедральному храмі св. ап. Андрія Первозванного УГКЦ в м.Одеси, архиєрейську Божественну Літургію очолив Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський  – преосвященний владики Михаїл (Бубній).

На запрошення екзарха, розділити радість Христового народження із вірними одеського храму, прибули гості Римо-Католицької Церкви, преосвященний єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернадський та настоятель  костелу Успіння Пресвятої Богородиці о. Йосиф.

Преосвященному владиці Михаїлу співслужили також і отці храму св. ап. Андрія, канцлер о. Микола та настоятель храму о. Руслан.

З вітальним словом до вірних, звернувся владика Михаїл, привітавши всіх з величним празником Різдва Христового, та наголосив, що кожна людина, повинна щиро пройнятися радісною звісткою народження Спасителя, по-справжньому пережити Різдвяні свята, створити у своїй душі ясла для Ісуса, бо Він для того народився, щоб перебувати з нами для нашого спасіння.

Нехай новонароджений Спаситель, який прийшовши у цей світ, віддавшись у людські руки, щоб відвернути усіх від гріха, благословить нас, наші родини, примножить у нас велике бажання миру, Божого милосердя і любові, серед яких Він завжди буде народжуватися”

З привітальним словом також звернувся і владика Броніслав Бернадський, дякуючи за те, що має нагоду двічі святкувати Різдво Ісуса Христа, і по – Григоріанському календарі і по – Юліанському. Також надіслав свої різдвяні вітання до вірних, священиків Одеського екзархату та владики Михаїла, побажавши, щоб Боже Слово проповідувалося через Вас Владико та Ваших священиків і вірних.

Опісля Божественної Літургії, до храму завітав вертеп, який приготували маленькі діти, щоби в свою чергу прославити народження Христа Спасителя, колядками, віншуваннями та привітальними словами. На закінчення театралізованої вистави вертепу усі парафіяни та гості які прибули на святкування заколядували «Нова радість стала».

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/12.01.16{/gallery}