Різдвяний вертеп та коляда в смт. Іванівка

Свято Христового Різдва належить до одних з найбільших  празників церковного року. І саме тому свята церква маючи на увазі велич і значення цього празника, приготовляє своїх вірних до зустрічі з нашим Спасителем, постом та молитвою.

Справді Христове Різдво це найважливіша подія в історії людського роду. Святі отці звертають особливу увагу на велич таїнства Воплочення і його значення для цілого людського роду й нашого спасіння.

З великою радістю зустрічали цей день на нашій парафії Преображення ГНІХ в смт. Іванівка Одеського деканату. До дня  Різдва Христового на нашій парафії ми готувалися дуже ретельно. Урочистості розпочалися Святковою Божественною Літургією, після її завершення стараннями їмості Орисі Кашуби – катехитки нашої парафії, був підготований чудовий вертеп, в якому приймали участь маленькі діти та студенти, з недільної школи. Наші парафіяни, виставили учасникам вертепу високий бал, за старання та майстерність, за радість яку вони отримали від перегляду.

Цього ж таки дня ми з Різдвяною колядою вирушили до наших хворих парафіян, які через недугу не можуть відвідувати храм, а наступного дня 8 січня відвідали всіх інших, несучи в їхні домівки радість Христового Воплочення.  

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Юрій Кашуба 

{gallery}stories/09.01.16{/gallery}