Дитячий вертеп в смт. Зеленівка на Херсонщині

В перше в житті парафії Різдва Пресвятої Богородиці смт. Зеленівка Дніпровського району, м. Херсона, був організований різдвяний вертеп, за участю найменших парафіян, які відгукнулися на ініціативу пароха прот. Ігоря Макара.

Діти з великим захопленням і старанням, передали містерію події Різдва Христового, яка відбулася понад 2 000 років тому. Парафіяни храму з великою радістю приймали колядників, адже це не вертеп із Західної України, який вітав нас за звичай, а діти нашої парафії. Окрім представлення різдвяного вертепу в храмі та в оселях парафіян, дійство відбулося в селищній раді де були присутні, селищний голова та виконавчий і депутатський корпус. В подячному слові зверненому до колядників п. Олександра, селищний голова, наголосила: “в нас такого ніколи не було”.

         о. Ігор Макар та парафіяни храму висловлюють щиру подяку учасникам вертепу і організаторам, катехитам їмості Марії Макар, Олені Немодрук та костюмеру Олені Палямар, а також семінаристам Дрогобицької Духовної Семінарії за прикрасу різдвяного дійства своїм співом.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: прот. Ігор Макар

{gallery}stories/07.01.16{/gallery}