Владика Михаїл завітав на Святу Вечерю до тимачасово переселених сімей

6 січня у Навечір’я Різдва Христового в “Благодійному фонді Карітас Одеса. УГКЦ” відбулася Свята Вечеря для тимачасово переселених сімей з Донецької та Луганської областей.

На вечерю завітали Преосвященний владика Михаїл екзарх Одеський та адміністратор Кримський і отець канцлер Микола Слободян. Перед початком вечері згідно давнього звичаю владика Михаїл освятив просфору, якою поділився зі всіма присутніми на знак єдності усіх християн.

У вітальному слові Преосвященний владика наголосив, що усім нам слід пам’ятати, що Ісус Христос з моменту свого народження у місті Вифлеємі теж став біженцем, рятуючись від гніву царя Ірода. Саме тому наш Спаситель як ніхто інший є близьким до тих сімей, які вимушено покинули свої домівки на Сході України. 
Під час вечері усі присутні мали змогу дізнатися про символіку Святого Вечора, а також разом із владикою Михаїлом та священиками колядувати і віншувати. Святковому настрою сприяли також і 12 страв на столах.

Ця Свята Вечеря залишила незабутній слід у пам’яті сімей, які завітали до Карітасу, а разом з тим вкотре нагадала по важливе значення різдвяних свят у житті кожного християнина. На закінчення вечері владика Михаїл висловив щиру подяку директору “Благодійний фонд Карітас Одеса. УГКЦ” о. Василю Колодчину та усім працівникам фонду за організацію такого теплого та радісного свята і за надану можливість тимчасово переселеним сім’ям відчути себе у родинному колі. 

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Василь Колодчин

{gallery}stories/06.01.16{/gallery}