Духовне оновлення на парафіях Скадовщини

Почуття благоговіння, перед таємницею Різдва Спасителя у Вифлеємі, змушує християнина задуматися про те, як гідно себе підготувати до цього великого свята. У молитовному житті Церкви, таємниця втілення дорівнює таємниці воскресіння з мертвих, а церковний календар вказує межі і зміст Різдвяного Посту, що нагадує смисл Великого Посту.

Духовне оновлення через усвідомлення катехи Різдвяного посту, для вірних на парафіях Скадовщини провели отці Воплоченого Слова.

«Цей піст встановлений для того, щоб до радісного свята Різдва Христового ми прийшли з чистим серцем і душею, очистили себе молитвою і покаянням.  Різдвяний піст є прекрасним часом, благословенним для кожного з нас, щоб ми, як християни, ті які прагнуть жити згідно навчання Ісуса Христа, могли глибше заглянути в своє серце, щоби очистити його від бруду гріха, відкрити двері нашої душі, щоб Бог, який нас любить, міг заново поселитись і замешкати в нас».

Під час передріздвяних наук було наголошено на милосерді, саме під час Різдвяного посту так важливо робити діла милосердя. «Святе Письмо багато разів згадує про обов’язок чинити милостиню, справжньою мотивацією якої є любов до Бога, а зовнішнім проявом якої є любов до ближнього. Милостинею можемо привертати надію і віру в те, що не лише егоїзм панує в світі, але, що любов і надалі перемагає в нас і через нас».

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: прот. Володимир Цяпка

{gallery}stories/03.01.16{/gallery}